logo 

GABLOTY

GABLOTY  - WEWNĘTRZNE - ZEWNĘTRZNE

    Strona Główna | O Firmie | Referencje | Kontakt

GABLOTY

gablota

Gabloty NGMR wykonane z bezpiecznego plexiglasu, co jest b. ważne przede wszystkim w szkole. Rama aluminiowa anodowana w kolorze srebrnym, szare plastikowe narożniki. Drzwi uchylne zamykane na dwa patentowe zamki. Możliwość zawieszenia w pionie lub w poziomie. Wersja magnetyczna lub do wpinania korkowa. Grubość gabloty 3,5cm. Przestrzeń użytkowa 2cm. W komplecie zestaw montażowy wraz z instrukcją. Gablota ogłoszeniowa zapakowana w karton. Proste i tanie, a jednocześnie bardzo funkcjonalne gabloty są idealne dla budynków użyteczności publicznej.

Opcje dodatkowe gablot:
-zmiana koloru ramy
-zmiana koloru podkładu magnetycznego
-Wymiar dostosowany do potrzeb

Szczegółowy opis gablot:

- zawiasy montowane na dłuższym boku.
- możliwość zawieszenia w pionie lub w poziomie.
- grubość gabloty 35 mm
- przestrzeń użytkowa 20 mm
- podłoże magnetyczne lub korkowe
- w komplecie zestaw montażowy wraz z instrukcją
- gablota zapakowana w karton i listwy styropianowe

Gwarancja 24 miesiące

 

cennik i pełna oferta na GABLOTY OGŁOSZENIOWE DLA SZKÓŁ

 

Gabloty z podłożem magnetycznym lub korkowym.
Norma BG w ciągu 25 lat stała się wiodącym krajowym sprzedawcą gablot ogłoszeniowych, tablic informacyjnych, witryn szklanych i potykaczy reklamowych. Jako jedni z nielicznych jesteśmy w stanie dostarczyć hurtowe ilości gablot w krótkim czasie, dzięki czemu z powodzeniem realizujemy duże zamówienia np. na gabloty kolejowe. Wysoka elastyczność, szerokie możliwości wytwórcze, hale produkcyjne oraz doświadczona kadra pracowników - stały się motorem napędowym firmy, dzięki któremu staliśmy najbardziej rozpoznawalnym producentem i nieustannie zwiększamy udział na polskim rynku produkcji gablot, witryn, tablic.
Realizujemy zamówienia od produkcji po kompleksowy montaż. Zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z naszymi handlowcami, którzy dobiorą odpowiednie rozwiązania spełniające określone potrzeby.