logo 

GABLOTY

GABLOTY  - WEWNĘTRZNE - ZEWNĘTRZNE

    Strona Główna | O Firmie | Referencje | Kontakt

GABLOTY

GABLOTY WEWNĘTRZNE

Gabloty wewnętrzne: Dzięki naszym gablotom przekazywanie informacji staje się łatwiejsze i przejrzyste. Przydadzą się nie tylko w szkołach, ale także w innych budynkach użyteczności publicznej. Producent gablot wewnetrznych róznego typu, w zależności od ich miejsca przeznaczenia produkowane są tak, aby Klient miał pewność, że otrzymuje produkt najwyższej jakości, oraz miał satysfakcję z wyboru gablot najwyższej jakości. W ofercie producenta gablot znajdą Państwo gabloty wewnętrzne dla: szkół, urzędów i biur oraz na klatki schodowe.


gablota ogłoszeniowa dwudrzwiowa 

Gabloty ogłoszeniowe, dwudrzwiowe - NGMD

Gablota wewnętrzna NGMD zaprojektowane zostały w taki sposób, aby ograniczyć jej koszt, bez utraty wysokiej jakości produktu. Wewnętrzne gabloty informacyjne produkujemy z wysokiej jakości anodowanego, aluminiowego profilu. Nasze produkty wykonujemy z profili  światowej sławy firmy Kęty. Gabloty te występują w dwóch wersjach: korkowej i magnetycznej. Przeszklenie z tworzywa akrylowego zapewnia bezpieczne użytkowanie gabloty, co jet bardzo ważne w szkołach i urzędach.


gablota na klatki schodowe 
nowy produkt

Gabloty na klatki schodowe NXSC

Gabloty wewnętrzne NXSC wykonane z bezpiecznego tworzywa akrylowego 3 mm. Rama aluminiowa, anodowana w kolorze srebrnym. Drzwi uchylne na bok, zamykane na zamek. Bardzo płaska gablota, plecy wykonane ze stali, wyposażona w eleganckie plastikowe, szare narożniki ochronne. 

Wysoka jakość za niską cenę


gablota informacyjna 

Wewnętrzne gabloty informacyjne NSCS

Płaska naścienna gablota wewnętrzna do umieszczania informacji i ogłoszeń. Gablota aluminiowa jednodrzwiowa. Mała grubość grubość, a zarazem solidna konstrukcja. Gablota wykonana ze specjalnego profila zapewniajacego sztywnośc konstrukcji. Spód gabloty to płyta magnetyczna produkcji niemieckiej malowana proszkowo na kolor biały. Drzwi wykonane w standardzie z szyby 3 mm ujętej w ramę aluminiową i zamykane na zamek patentowy. Gwarancja producenta 2 lata.

Godna polecenia


gabloty 

Gabloty  NGMR

Gabloty wewnętrzne NGMR wykonane z bezpiecznego tworzywa akrylowego, otwierane na bok. Ramy gablot wewnętrznych, aluminiowych barwione są w technologii anodowania na kolor srebrny. W gablotach ogłoszeniowych, wewnętrznych zastosowano plexiglas. Wnętrze gabloty jednoskrzydłowej, otwieranej na bok stanowi biała, magnetyczna płyta, malowana proszkowo lub podłoże korkowe. Montaż gabloty do ściany jest prosty i niewidoczny. Wnętrze gabloty zabezpieczamy zamkiem patentowym. Gabloty sprzedawane są w naszej firmie, lub wysyłane do Klienta. Zapraszamy do zakupów


 

Gablota do szkół NGO

Gablota wewnętrzna Posiadamy w swojej ofercie funkcjonalne gabloty wewnętrzne jedno drzwiowe, z opcją podświetlenia za dodatkową opłatą. Gablota ta jest dobrym rozwiązaniem dla każdego pomieszczenia, szczególnie sprawdza się w szkołach i przedszkolach. Gabloty te są idealnym miejscem prezentacji szkolnych gazetek i plakatów. Zapewniają dobrą prezentację informacji, oraz bezpieczeństwo użytkowania, szczególnie ważne w szkołach.


gablota szkolna 

Gabloty szkolne - NGOG

Gabloty wewnętrzne dwudrzwiowe. Cechują je solidna rama aluminiowa, bezpieczne wypełnienie akrylowe i łatwość w użytkowaniu. Najważniejszą cechą jest estetyczne wykonanie. Producent gablot: Gabloty te występują w trzech wersjach: korkowej, magnetycznej i tekstylnej.


gablota z przesuwnymi drzwiami 

Gabloty z przesuwnymi drzwiami NGAL

Gablota z przesuwnymi drzwiami. Zaprojektowana dla Klienta ceniącego trwałość i estetykę. Gabloty wewnętrzne z przesuwnymi drzwiami idealnie sprawdza się w wąskich korytarzach. Korkowa, magnetyczna, tekstylna: zielona, niebieska, czerwona.


gablota ogłoszeniowa 

Gabloty ogłoszeniowei N-SL

Gabloty ogłoszeniowe Oferujemy bardzo ciekawe gabloty ogłoszeniowe N-SLC z przesuwanymi drzwiami. Gabloty te są idealne do zastosowania wewnętrznego. Swoją funkcjonalność zawdzięczają dobremu wykonaniu, jest też wytrzymała dzięki zastosowaniu w tylnej ściance stali. Bardzo atrakcyjna cena gabloty. Gablota ta nie zabiera dużo przestrzeni, dobrze komponuje się w nowoczesnych budynkach biurowych.

gablota wewnętrzna stojąca 

Gabloty wewnętrzne - na nodze S-REF.

Gabloty wewnętrzne na  podstawie S-REF zapewniają wysoką ochronę eksponowanym materiałów. Szyba wykonana jest z nietłukącego się plexiglasu, dzięki czemu gablota może być bezpiecznie używana w szkołach i budynkach publicznych. Gabloty te mogą być wyposażone w dodatkowy aluminiowy stojak do ustawiania gabloty. Podstawa ta jet bardzo funkcjonalna dzięki możliwości doczepienia 5 kółek do nóg, ułatwia to przemieszczanie gabloty w wybrane miejsce.


przesuwne drzwi 

Gabloty przesuwne drzwi SN-PD

Gabloty wewnetrzne produkowane są z najwyższej jakości profili aluminiowych, różny kształt profili zapewnia szeroki wachlarz wyglądu oraz przeznaczenia. Możliwość zastosowania dodatkowych opcji zapewnia zaspokojenie indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających Klientów. Gabloty wewnętrzne o wszechstronnym zastosowaniu, przesuwne drzwi.


reklamowa gablota bez zamka 

Gablota reklamowa SN-IN

Wyjątkowa gablota reklamowa SN-IN mogąca spełnić oczekiwania Klientów związane z szeroko pojętą reklamą. Producent nietypowych gablot. Gabloty te mają unikatową konstrukcję. Nie posiadają zamka.

Produkcja tych gablot została wstrzymana


gablota na menu 

Gablotka na menu, z miejscem na logo

Gablotka na menu N-SCZ z miejscem na logo. Wykonana z aluminium i przystosowana do warunków wewnętrznych. Dostępna w czterech wymiarach. Gablotki takie świetnie sprawdzają się przy promocji: restauracji, gabinetów lekarskich, holeli. Dzięki takiej reklamie pozyskają Państwo nowych Klientów.GABLOTY WEWNĘTRZNE - Ceny i pełen opis - kliknij

 

Gabloty wewnętrzne

Gabloty wewnętrzne przedstawiają różnorodność rozwiązań konstrukcyjnych i użytkowych. Wykonujemy gabloty: wiszące, wolno stojące, jedno lub kilku drzwiowe, przesuwne, skrzydłowe. Na życzenie dopasujemy wymiar do potrzeb, oraz dostosujemy kolor podłoża oraz ramy. Wysoka jakość materiałów z jakich są wykonane zapewnia im dużą estetykę i żywotność. Producent gablot daje gwarancje wysokiej jakości oferowanych gablot. Przekazywanie informacji dzięki gablotom staje się bardziej skuteczne gdyż estetyczne wykonanie przyciąga uwagę. Doświadczeni pracownicy sprawiają, iż gabloty wykonane są z największą starannością oraz estetyką, świadczy o tym ogromna ilość zadowolonych Klientów. Wieloletnie doświadczenie w branży oraz Klienci są na to najlepszym dowodem.

 

 

 
aktualności MZ aktualności MON