logo 

GABLOTY

GABLOTY  - WEWNĘTRZNE - ZEWNĘTRZNE

    Strona Główna | O Firmie | Referencje | Kontakt

GABLOTA NA PUCHARY


gablota na puchary, 2 półk1

Gablota na puchary produkowana jest w całości z profili aluminiowych anodowanych. Narożniki plastikowe. Drzwi tworzywo akrylowe w ramie aluminiowej unoszone do góry, zamykane na dwa zamki. W zestawie półka z grubego szkła szlifowanego w trzech płaszczyznach z możliwością regulacji wysokości co 5 cm. Gabloty NGP 3 i NGP 4 posiadają 2 półki. Gabloty na puchary mogą być wykonane w innych wymiarach (na zamówienie).

Dodatkowe informacje:
- w komplecie zestaw montażowy wraz z instrukcją
- na szkle folia zabezpieczająca przed porysowaniem

UWAGA!!!
Ze względów na gabaryty produkt wysyłany na palecie , dzięki czemu jest dobrze chroniony podczas transportu.

Opcje dodatkowe:
- dodatkowa półka
- kolor podłoża dostosowany do potrzeb
- kolor ramy dobrany według wzornika RAL
- oświetlenie diodowe
- wymiar dostosowany do potrzeb
- gabloty NGP 3 i NGP 4 posiadają 2 półki

Gwarancja producenta 24 miesiące

GABLOTY NA PUCHARY - PRZESZKLONA

gablota na puchary producent
nowość

Gablota na puchary wykonana z anodowanych profili aluminiowych (srebrny kolor). Boki gabloty przeszklone, narożniki plastikowe (szare). Drzwi bezpieczne szkło akrylowe w ramie aluminiowej unoszone do góry, zamykane na dwa zamki. W zestawie półka z grubego szkła szlifowanego w trzech płaszczyznach z możliwością regulacji wysokości. Gabloty na puchary mogą być wykonane w innych wymiarach (na zamówienie).

Dodatkowe informacje:
- w komplecie zestaw montażowy wraz z instrukcją
- na szkle folia zabezpieczająca przed porysowaniem

UWAGA!!!
Ze względów na gabaryty produkt wysyłany na palecie , dzięki czemu jest dobrze chroniony podczas transportu.

Opcje dodatkowe:
- dodatkowa półka
- kolor podłoża dostosowany do potrzeb
- kolor ramy dobrany według wzornika RAL
- oświetlenie diodowe
- wymiar dostosowany do potrzeb
- gabloty NGP 13 i NGP 14 posiadają 2 półki

Gwarancja producenta 24 miesiące


GABLOTA NA PUCHARY - cennik i pełna oferta - KLIKNIJgabloty na puchary producent 

Gablota na puchary sprawia że sportowe osiągnięcia uczniów mogą zostać dostrzeżone i docenione przez całą szkołę i jej gości. Zależnie od potrzeb gabloty na puchary są dostępne w różnych wielkościach. Gabloty te można również wykorzystać do przechowywania modeli i różnych eksponatów. W naszej ofercie znajdą Państwo najlepsze na rynku gabloty na puchary. Gabloty wykonane są z profili aluminiowych. Szyba w gablotach zrobiona jest ze szkła akrylowego, co jest szczególnie ważne dla szkół (bezpieczeństwo). Drzwi otwierane do góry, zamykane są na 2 zamki. Producent gablot na puchary. Gablota aluminiowa na puchary jest wykonana z profili aluminiowych anodowanych na kolor srebrny mat w standardzie. Górę gabloty stanowi profil aluminiowy, który możemy zastąpić szkłem hartowanym, opatrzonym logo bądź napisem w/g specyfikacji Klienta w wariancie z oświetleniem płyta z logo jest podświetlona od góry. Dwoje drzwi otwieranych na boki. Boki gabloty wykonane z szyby plexi, drzwi ze szkła bezpiecznego 3 mm. Dno gabloty to PCV lub szkło. Gabloty wyposażone są w szklane półki, istnieje możliwość regulacji wysokości. Na specjalne życzenie klienta możemy wykonać gabloty na wymiar, zmienić kolor podłoża lub ramy. Szybko, tanio i solidnie. Satysfakcja gwarantowana ! To właśnie dlatego nasze gabloty na puchary można spotkać w wielu różnych miastach i gminach.

Gabloty na modele zazwyczaj powinno się przymocować do ściany. W gablotach na modele instalujemy zamek patentowy, z tej racji ich cenna zawartość nie jest dostępna dla niepowołanych osób. W zależności od wytypowanych edycji gablot na modele, montujemy szyby bezpieczne, hartowane, lub akrylowe. Schematyczna grubość naszych gablot na modele mieści się w przedziale od 10 do 50 cm. Podany uprzednio zakres rozmiarów jest nadzwyczaj elastyczny. Wykonujemy też nietypowe zamówienia gablot na modele "na wymiar" według potrzeb Klienta. Oferowane przez naszą jednostkę gabloty na modele są stworzone z solidnych oraz odpornych profili aluminiowych Grupy Kęty S.A. Standardowo profile anodowane są na kolor srebrny. Łączenia wytworzone są przy pomocy półokrągłych głowic z tworzywa sztucznego. Aluminiowe gabloty na modele robimy jedynie z wysokiej jakości profili aluminiowych wytwarzanych przez sprawdzonego partnera oraz producenta - Grupę Kęty S.A. Zastosowanie profili aluminiowych tej spółki pozwala na wymianę elementów konstrukcyjnych w przypadku uszkodzenia mechanicznego spowodaowanego np. wandalizmem. Aktualnie w gablotach na puchary i modele najbardziej popularne jest oświetlenie ledowe. Satysfakcja gwarantowana ! To właśnie dlatego nasze gabloty na puchary można spotkać w wielu różnych miastach i gminach.